Kindertherapeuticum

(Contract met de gemeente)

Vaktherapeut

Diagnostiek, therapie en begeleiding van ouders en kinderen met vragen op medisch gebied, opvoedings- en ontwikkelingsvragen. We werken multidisciplinair. We hebben 2 kinderartsen, een kinder- en jeugdpsychiater, 7 GZ-psychologen - orthopedagogen, logopediste/SI-therapeute, 2 fysiotherapeuten, een voedingskundige, een kunstzinnig therapeut, muziektherapeut en euritmietherapeut in huis. Alle medewerkers werken diagnostisch en therapeutisch. We hebben een holistische insteek en laten ons inspireren door de antroposofie.

Bijzonderheden
Geen bijzonderheden
Kenmerken

Kwalificaties Psychologen en psychiaters
GZ-psychologen
jeugdpsychiaters

Orthopedagoog
orthopedagoog-generalist

Pedagoog
pedagogen

Vaktherapeuten
creatief therapeuten
muziektherapeuten
speltherapeuten

Contact

Kindertherapeuticum

www: Kindertherapeuticum

Bezoekadres
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist

Toelichting openingstijden:

Toegankelijk voor gehandicapten: ja

Voor rolstoelen is alleen de begane grond toegankelijk

030 2511800
030 2581014
info@kindertherapeuticum.nl
woltman@kindertherapeuticum.nl

Openingstijden

maandag9-17
dinsdag9-17
woensdag9-17
donderdag9-17
vrijdag9-17

Contactpersonen

Anne Margreet Muller
Functie: muziektherapeut
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
muller@kindertherapeuticum.nl
Edmond Schoorel
Afdeling: Kindertherapeuticum
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
schoorel@kindertherapeuticum.nl
schoorel@kindertherapeuticum.nl
Ellemiek Peek
Functie: natuurvoedingskundige
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
peek@kindertherapeuticum.nl
Elsbeth Schouten
Functie: orthopedagoog/GZ-psycholoog
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
schouten@kindertherapeuticum.nl
Hanna Vos
Functie: GZ-psycholoog/orthopedagoog
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
vos@kindertherapeuticum.nl
Heleen Heringa
Functie: GZ-psycholoog/orthopedagoog
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
heringa@kindertherapeuticum.nl
Hilda Boersma
Functie: euritmietherapeute
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
boersma@kindertherapeuticum.nl
Leonie Fraterman
Functie: orthopedagoog
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800 (leonie Fraterman)
fraterman@kindertherapeuticum.nl
Lonneke Winters
Functie: SI-therapeute/logopediste
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
winters@kindertherapeuticum.nl
Mireille van 't Hoff
Functie: kunstzinnig therapeut
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
hoff@kindertherapeuticum.nl
Mirjam van den Wildenberg
Functie: orthopedagoog generalist
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
wildenberg@kindertherapeuticum.nl
Nicole Weerts
Functie: kinderfysiotherapeut
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
weerts@kindertherapeuticum.nl
Roelie Jonkers
Afdeling: Kindertherapeuticum
Functie: kinderarts
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
jonkers@kindertherapeuticum.nl
Ruth Keller
Functie: GZ-psycholoog
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
keller@kindertherapeuticum.nl
Tjeerd Alkemade
Functie: fysiotherapeut psychomotore therape
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
alkemade@kindertherapeuticum.nl
Wytske Strikwerda
Functie: GZ-psycholoog/orthopedagoog
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
strikwerda@kindertherapeuticum.nl
Wyanne van den Berg
Functie: psychotherapeut/ouderbegeleider
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist
030 ‐ 2511800
berg@kindertherapeuticum.nl

Postadres
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist

KvK-nummer 61717894
Agbcode 22220731
Kindertherapeuticum
Wilhelminalaan 51
3701BG Zeist

Laatste controle op 8 januari 2021

Vergelijk hulpaanbod