Wilt u met ons meedenken?

Zou u een paar vragen voor ons willen beantwoorden over de werking van deze website?
Het kost slechts enkele minuten van uw tijd.
Alvast bedankt voor uw medewerking aan ons onderzoek!

Ja, ik doe mee!

Algemene informatie

  • Contract jeugdzorg
  • Contract wmo

Maatschappelijke Opvang Valleiregio
Dak- en thuisloze mensen kunnen 24-uur per dag terecht bij Van de Straat/Maatschappelijke Opvang Valleiregio in Ede. Wij richten ons op de Gelderse Valleiregio: de gemeenten Wageningen, Ede, Rhenen, Renswoude, Scherpenzeel, Veenendaal en Barneveld. Bij opname komt men in eerste instantie binnen op de eerste opvang. 

MO is wel 24/7 bewoonbaar, mensen kunnen zich aanmelden via de gemeentelijke toegang (gem Ede) waarna screening volgt. Indien een traject passend is volgt er een intake bij de MO, dit is tevens ook direct de opname. 
Doel is zsm doorstromen. 

Contactinformatie

088 0656 719 (BTM)Van Essenkwartier 26711VL Edewww.legerdesheils.nloost.btm@legerdesheils.nloost.btm@legerdesheils.nlLaatste controle: juli 2025

Plan route

Postadres

Nieuwe Kazernelaan 4
6711JC Ede

Toegankelijkheid

Toegankelijk: Ja

Openingstijden

BTM bereikbaar op werkdagen 9-12.30 en van 13.00-17.00 uur

Hulpaanbod

24-uursvoorziening

Dak- en thuisloze mensen kunnen 24-uur per dag terecht bij Van de Straat/Maatschappelijke Opvang Valleiregio in Ede. Wij richten ons op de Gelderse Valleiregio: de gemeenten Wageningen, Ede, Rhenen, Renswoude, Scherpenzeel en Barneveld. https://www.legerdesheils.nl/gelderland/van-de-straat-2

Informatie aanvragen

Vrijblijvend informatie aanvragen bij deze organisatie?
Dat kan door dit formulier in te vullen:

Verplichte velden zijn gemarkeerd met een sterretje (*).

Niet gevonden wat u zocht?

Meer organisaties voor:

Maatschappelijk werkOpvangcentrum
Vergelijk hulpaanbod